Nowe zapowiedzi od Waneko: "Vanitas" i... "Wolverine"!

15 września 2016

Wydawnictwo Waneko zaprezentowało swoje dwa nowe tytuły na zakończenie roku 2016. Są to Vanitas no Shuki oraz Wolverine: SNIKT! 

Vanitas no Shuki - polski tytuł zapewne Księga/Zapiski Vanitasa

Tam anga to zastępstwo za kończące się Pandora Hearts - i jest tej samej autorki. Mieści się w gatunkach shounen i fantasy z nutką komedii. Na razie liczy sobie jeden tom i nadal powstaje, stąd wniosek, że cykl wydawniczy może być dość długi. 
 
Pierwszy tom ukaże się 5 grudnia, w formacie standardowym. Koszt - 19,99 zł.
 

Dziewiętnastowieczny Paryż. Vanitas jest człowiekiem leczącym wampiry. Używa magicznej księgi by pozbywać się klątwy, która zmienia je w krwiożerce monstra.

Chodzą pogłoski, że księga jest przeklęta i dzięki niej, w noce gdy błękitny księżyc jest w pełni, powstają wampiry.

Kim jest dr Vanitas? Jakie skrywa sekrety? Jaki los czeka wampiry?

Wolverine: SNIKT!

Tego niewielu się spodziewało. To jednotomówka o słynnym amerykańskim superbohaterze - narysowana przez samego Tsutomu Niheia (BLAME!, Abara). Jak można się domyślić, gatunek to akcja. 
 
Uwaga! Manga (komiks?) zostanie wydana w formacie powiększonym i całość jest w kolorze! Stąd też koszt: 44,99 zł. Premiera: 1 października 2016.
 

Marvel połączył siły z mistrzem komiksu japońskiego Tsutomu Niheiem (Blame!), by stworzyć pełną akcji historię z udziałem Wolverine'a.

Przyszłość jest niepewna a koniec zawsze bliski... Nikt nie wie tego lepiej od Wolverine'a. Rosomak znajdując się w niewiarygodnej sytuacji, postanawia zmierzyć się z wrogiem, którego może pokonać tylko on i uratować ludzkość od zagłady.

blog comments powered by Disqus