Konkurs: "Hatsukoi Limited" #1


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: CD Jack

Czas trwania konkursu: od 6 września 2013 do 20 września 2013

Dziękujemy serdecznie za udział w konkursie
zorganizowanym przez portal Gildia.pl i wydawnictwo Waneko
z ukazania się kolejnych tomów mangi Mizuki Kawashita z cyklu Hatsukoi Limited.

Konkurs trwał od 6 do 20 września 2013 roku. Poniżej znajdziecie pytanie konkursowe, na które należało prawidłowo odpowiedzieć i w prosty sposób, poprzez tę stronę www lub klasycznego maila wysłać tę odpowiedź do nas.

Zwycięzcy zostali wyłonieni spośród osób, które udzieliły wyłącznie prawidłowej odpowiedzi.

Nagrodami w konkursie są egzemplarze mangi Mizuki Kawashita z cyklu Hatsukoi Limited, które zostały ufundowane dla czytelników Gildii przez wydawnictwo Waneko.

Trafią one do:

  • Łukasza G. z Nowego Sącza
  • Krzysztofa G. ze Stawu
  • Jacka O. z Łodzi

Serdecznie gratulujemy!

Nagrody zostaną, w ciągu tygodnia od daty ogłoszenia wyników na stronach portalu Gildia.pl, wysłane na podane w mailach adresy pocztowe.

Do laureatów już zostały wysłane maile zwrotne z informacją o zwycięstwie oraz w celu wyeliminowania ewentualnego zdublowania inicjałów w jednej miejscowości.

Hatsukoi Limited opowiada o miłosnych wzlotach i upadkach grupy licealistek i gimnazjalistek, pierwszych pocałunkach, zauroczeniach... Każdy z rozdziałów opowiada o przygodach coraz to innej postaci, dlatego nieważne który z bohaterów jest twoim ulubionym i tak doczekacie się historii w której twój ulubieniec jest najważniejszy. Dodajcie do tego sporo elementów ecchi, piękną kreskę i fakt, że seria ma tylko 4 tomy a otrzymacie mangę, której nie mieć to grzech.

W tym tomie:

Misao Zaitsu, największy drab w okolicy wyznaje miłość Ayumi! I co dziewczyna ma z tym zrobić? Przecież na widok tego chłopaka płaczą dzieci! Na dodatek w ten sam dzień serce Ayumi skrada młodszy brat Misao! Oto początek komediowej mangi pełnej przygód i szkolnych miłości w wielu odcieniach!

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednocześnie wyrażeniem zgody na ich gromadzenie i przetwarzanie przez serwis Gildia.pl w celach statystycznych i konkursowych, z zastrzeżeniem prawa do ich poprawiania i uzupełniania zgodnie z ustawą O ochronie danych osobowych z dn. 29. 08. 1997 r.

Regulamin konkursu znajduje się na tej stronie.

Jedna osoba może wysłać tylko jedną odpowiedź.
W konkursie nie mogą brać udziału osoby związane z tworzeniem portalu Gildia.pl (www.gildia.pl).

Zadanie konkursowe:

Ile dotychczas na świecie wydano tomików mangi Hatsukoi Limited?

4

----------------------------------------------------------------------------------------

Zapraszamy również do odwiedzenia strony sponsora nagród w konkursie.blog comments powered by Disqus