Konkurs: "Dogs" Shirow Miwa


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: CD Jack

Czas trwania konkursu: od 23 września 2013 do 6 października 2013

Dziękujemy serdecznie za udział i cierpliwość w oczekiwaniu na wyniki konkursu
zorganizowanego przez portal Gildia.pl i wydawnictwo Waneko
z okazji ukazania się kolejnych tomów mangi Shirow Miwa z serii Dogs.

Konkurs trwał od 23 września do 6 października 2013 roku. Poniżej znajdziecie pytanie konkursowe, na które należało prawidłowo odpowiedzieć i w prosty sposób, poprzez tę stronę www lub klasycznego maila wysłać je do nas.

Zwycięzcy zostali wyłonieni spośród osób, które udzieliły wyłącznie prawidłowej odpowiedzi.

Nagrodą w konkursie jest komplet składający się z tomu zerowego i pierwszego mangi Shirow Miwa z serii Dogs, który został ufundowany dla czytelników Gildii przez wydawnictwo Waneko.

W tym tomie, który zapoczątkował całą serię DOGS: Bullets and carnage, poznajemy bliżej wszystkich głównych bohaterów pojawiających się potem w kolejnych tomach.

Opis serii:

NAOTO - wyszkolona i wychowana przez zawodowego zabójcę mistrzyni miecza, której jedynym wspomnieniem z dzieciństwa jest  śmierć jej rodziców a celem w życiu: znalezienie i zabicie ich mordercy.

HEINE - zabójca o białych włosach, w młodości został poddany modyfikacjom genetycznym, za które jednak musiał zapłacić ogromną cenę.

BADOU - nałogowy palacz i działający na własną rękę handlarz informacjami, który wpada w morderczy szał, kiedy zbyt długo pozbawiony jest nikotyny.

MIHAI - emerytowany zabójca, który miał nadzieję, że jego przeszłość jest już zamkniętym rozdziałem i będzie mógł na nowo ułożyć sobie życie.

Czterech bohaterów. Cztery bezdomne psy żyjące i walczące w świecie przyszłości, w którym przemoc i przestępstwa są na porządku dziennym, a genetyczne modyfikacje i okrutne eksperymenty naukowe nikogo już nie dziwią.

Tym razem szczęście uśmiechnęło się do:

  • Julii G. z Sączowa

Serdecznie gratulujemy!

Nagroda zostanie, w ciągu tygodnia od daty ogłoszenia wyników na stronach portalu Gildia.pl, wysłana na podany w mailu adres pocztowy.

Do laureatki został już wysłany mail zwrotny z informacją o zwycięstwie oraz w celu wyeliminowania ewentualnego zdublowania inicjałów w jednej miejscowości.

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednocześnie wyrażeniem zgody na ich gromadzenie i przetwarzanie przez serwis Gildia.pl w celach statystycznych i konkursowych, z zastrzeżeniem prawa do ich poprawiania i uzupełniania zgodnie z ustawą O ochronie danych osobowych z dn. 29. 08. 1997 r.

Regulamin konkursu znajduje się na tej stronie.

Jedna osoba może wysłać tylko jedną odpowiedź.
W konkursie nie mogą brać udziału osoby związane z tworzeniem portalu Gildia.pl (www.gildia.pl).

Zadanie konkursowe:

Jak inaczej nazywa się albinizm, na który cierpi Heine?

Bielactwo

----------------------------------------------------------------------------------------

Zapraszamy również do odwiedzenia strony sponsora nagród w konkursie.blog comments powered by Disqus